با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

یلدا 96

کارگاه آموزشی «پرورش خلاقیت و نوآوری»

کارگاه آموزشی «پرورش خلاقیت و نوآوری»

 خلاقیت نعمتی است که همه کودکان با آن متولد می‌شوند. تحقیقات نشان داده است که بیش از 90 درصد کارهای کودکان (همه کودکان) خلاقانه است و همین کارهای کوچک همراه با خلاقیت و پشتکار است که باعث می‌شود کودکان به سرعت تمام مهارت‌هایی را که برای زندگی آینده‌شان لازم است، فراگیرند.

دنیای کودک، دنیایی پر از راز و رمز است و تخیل و خیال‌پردازی کاراترین ابزار خلاقیت کودکان است که با آن همه ناممکن‌ها را ممکن ساخته و از آن در جهت رشد همه جانبه خود سود می‌برند.

ولی متاسفانه اغلب ما بزرگترها از روی دلسوزی در بسیاری از موارد مانع رشد و شکوفایی خلاقیت کودکان می‌شویم. دلیل عمده این عمل ما نیز عدم آشنایی‌مان با مقوله خلاقیت و اهمیت آن در زندگی آینده فرزندانمان است.

زمانی که ما خودمان آشنایی کافی با خلاقیت نداریم، مسلما نمی‌توانیم آن را به درستی در کودکان تشخیص دهیم و بنابراین ممکن است مانع از انجام کارهایی شویم که به نظرمان معقول نیست و یا با عرف جامعه سازگاری زیادی ندارد. در واقع تمام سعی ما، پرورش کودکانی سر به زیر، آرام، مودب و منطقی است. ما می‌خواهیم فرزندان‌مان همانند ما بزرگترها فکر کنند و همان گونه که ما می‌خواهیم، رفتار کنند. و البته همه اینها یعنی کشتن خلاقیت در کودکان!

سایت معلم خلاق با طراحی و ارائه کارگاه آموزشی «پرورش خلاقیت و نوآوری»، ضمن آشنا نمودن اولیا، معلمان و مدیران مدارس و همچنین مربیان مهدها با مبانی خلاقیت و نوآوری و موانع رشد خلاقیت در کودکان؛ به راه‌های پرورش خلاقیت در کودکان می‌پردازد. بنابراین شرکت کنندگان در این کارگاه علاوه بر این که با نحوه تعامل با کودکان برای پرورش خلاقیت آنها، آشنایی پیدا می‌کنند، خود نیز به تفکر خلاق مجهز شده و از مزایای آن در زندگی شخصی و شغلی بهره‌مند می‌شوند.

 

مدارس و مراکز آموزشی که فضای مناسب برای برگزاری کارگاهها را دارند، می توانند از این کارگاه آموزشی بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت برگزاری کارگاه می توانندهم اکنونبا مدیر سایت (آقای امید) تماس بگیرند.

 شماره تلفن همراه:  09125662125

  کارگاه آموزشی «پرورش خلاقیت و نوآوری»

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

 
0 #4 امین قاسمی 1393-09-08 19:09
سلام میخواستم بدونم چطوری میشه تو این کارگاه شرکت کرد. کجا برگزار میشه؟؟؟
_______________________
مدیر سایت:جناب آقای قاسمی
با سلام
همانگونه که در متن توضیحات کارگاهها نیز ذکر شده، کارگاههای حضوری فعلا فقط با سفارش دانشگاهها، مراکز آموزشی، شرکتها و ... و در محل ارگان سفارش دهنده و برای پرسنل آنها برگزار می شود. بنابراین در حال حاضر امکان شرکت افراد به صورت انفرادی در این کارگاهها مهیا نیست. ولی این افراد در صورت تمایل می توانند در دوره های مجازی (آفلاین یا آنلاین که توضیحات آنها نیز در سایت ارائه شده) شرکت نمایند.
 
 
+1 #3 فاطمه 1393-09-04 18:37
:D
 
 
0 #2 فاطمه 1393-09-04 18:36
سلام از مطالب سايت شما بسيار استفاده ميبرم موفق باشيد
 
 
0 #1 نارسیس 1393-03-23 13:48
سلام خسته نباشید من تازه با سایت شما اشنا شدم امروز 93/3/23
 

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2