با کلیک روی 1+ این صفحه را در گوگل به اشتراک بگذارید
 

سایت معلم خلاق | آموزش خلاقیت و نوآوری

یلدا 96

استقبال همراهان سایت معلم خلاق از فراخوان همکاری با سایت

همراهان محترم سایت معلم خلاق

با سلام

در فراخوانی که از همراهان عزیز سایت معلم خلاق برای همکاری با این سایت داشتیم، دوستان زیادی اعلام همکاری نمودند. با سپاس فراوان از این دوستان، به اطلاع می رساند که این همکاری به اشکال مختلف قابل حصول است که مواردی از آنها در اینجا ذکر می شود. اگر همراهان محترم سایت روشهای دیگری را نیز مد نظر داشته باشند، می توانند اعلام نمایند تا امکان همکاریها فراهم گردد. و اما موارد پیشنهادی ما برای همکاری:

ادامه مطلب...

دعوت به همکاری با سایت معلم خلاق

سایت معلم خلاق از سال 1391 با هدف اشاعه تفکر خلاق در میان هموطنان عزیز راه اندازی شده و تاکنون با ارائه مقالات متعدد، مطالب گوناگون و برگزاری کارگاههای آموزش مجازی و حضوری در زمینه خلاقیت و نوآوری، تمامی سعی خود را برای رسیدن به این هدف معطوف کرده است. در این راستا برای گسترش هر چه بیشتر آموزش خلاقیت در بین آحاد مختلف مردم، دست عزیزانی که می توانند در این مسیر ما را یاری نمایند صمیمانه فشرده و دعوت به همکاری می نماییم.

منتظر نظرات و ایده های سازنده شما عزیزان برای رسیدن به جامعه و دنیایی بهتر هستیم. با استفاده از آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ما را از سابقه کاری، توانمندیها و تجربیات خود در زمینه های مرتبط مطلع نمایید تا انشاله مقدمات همکاری فراهم گردد.

  در ضمن شما می توانید در صورت تمایل به همکاری، فرم همکاری با سایت را از طریق لینک زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

لینک فرم همکاری با سایت

 

کارگاه خلاقیت و نوآوری برای والدین و مربیان برگزار شد

این کارگاه که به صورت رایگان در کانون رشد خلاق (کرج) برگزار گردید، شامل دو جلسه یک و نیم ساعته بود. مباحث مطرح شده در این کارگاه عبارت بودند از: مفهوم خلاقیت، منابع خلاقیت، موانع خلاقیت، روشهای پرورش خلاقیت کودکان، محدودیتهای خود را بشناسیم، چگونه می توانیم فردی خلاق باشیم و .... همچنین تعدادی از تمرین های عملی خلاقیت توسط شرکت کنندگان حل شد. در ضمن پس از هر جلسه در مورد روش های پرورش خلاقیت کودکان بحث های مفصلی انجام شد و والدین و مربیان تجربیات خود را در این زمینه بیان کردند. در پایان تعدادی از والدین پیشنهاد ادامه جلسات کارگاه در هفته های آتی را داشتند که قرار شد موضوع در کانون مورد بررسی قرار گیرد.

ادامه مطلب...

پیش ثبت نام برای کارگاه آموزشی «چگونه کودکانی خلاق پرورش دهیم؟»

محل برگزاری کارگاه: گوهردشت کرج

زمان برگزاری: شهریور 1394

مدت کارگاه: 6 ساعت شامل 4 جلسه 1/5 ساعته

مخاطبین: معلمان و مدیران مدارس، مربیان مهدها و والدین کودکان

هزینه ثبت نام: 60 هزار تومان

هزینه ثبت نام برای کسانی که پیش ثبت نام کرده اند با 10 هزار تومان تخفیف، 50 هزار تومان خواهد بود.

ظرفیت کارگاه محدود بوده و اولویت شرکت با افرادی خواهد بود که زودتر پیش ثبت نام کرده باشند.

کارگاه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

پیش ثبت نام

ادامه مطلب...

تخفیف ویژه برای کاربرانی که قبلا از محصولات سایت خرید کرده اند!

دوستانی که یکی از محصولات سایت را خریداری کرده اند، می توانند محصول دیگر را با 8 هزار تومان تخفیف بخرند:

- اگر شما قبلا در دوره مجازی آفلاین یا آنلاین «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» شرکت نموده اید، می توانید DVD «منتخبی از سخنرانیهای تد» را به جای 30 هزار تومان 22 هزار تومان خریداری نمایید.

- اگر قبلا DVD «منتخبی از سخنرانیهای تد» را خریداری کرده اید، اکنون می توانید در دوره آنلاین «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» با پرداخت 52 هزار تومان به جای 60 هزار تومان شرکت نمایید.

- همچنین اگر قبلا DVD «منتخبی از سخنرانیهای تد» را خریداری نموده اید، حالا می توانبد با پرداخت فقط 28 هزار تومان به جای 36 هزار تومان در دوره آفلاین «چگونه می توانم فردی خلاق باشم؟» شرکت کنید.

- حتی اگر تاکنون محصولی از سایت معلم خلاق نخریده اید، می توانید با خرید دو محصول (دوره آموزش و DVD سخنرانیها) یکی را با تخفیف خریداری نمایید.

 

ادامه مطلب...

دانلود محصولات رایگان

دوره آفلاین خلاقیت

عضویت در کانال تلگرام سایت

telegram

44 سخنرانی ناب در زمینه خلاقیت!

DVD سخنرانیهای تد

37 سخنرانی در زمینه موفقیت و شادکامی

DVDسخنرانیهای تد -2

ورود کاربران

کاربران آنلاین

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اینستاگرام

لینک سایت در:

google+

Facebook   

LinkedIn

ShareThis

رنک آلکسا